Style Sampler

Layout Style

Patterns for Boxed Mode

Backgrounds for Boxed Mode

Search News Posts

  • Genel Sorular 850-244-11-22

  • Destek 850-244-11-22

-->
Hakkımızda

Geliştirme ve Eğitim hepimizin hakkıdır

icon

Büyük Veri Danışmanlığında Lider

Şirketinizi bir sonraki seviyeye taşımaya hazır mısınız? anaplatform Büyük Veri Danışmanlığı, yazılım performansınızı artırmak için insan doğasıyla en son teknolojileri kullanır. anaplatform, klasik yönetim danışmanlığını olağanüstü teknolojik uzmanlıkla birleştiren lider yazılım danışmanlığı şirketlerinden biridir. Bu iki alanı aynı anda düşünme yaklaşımı, her şirketin gelecekteki performansını belirleyecektir. İşimiz danışmanlık, gücümüz dijital teknolojiler ve ağlar.

icon

İşe Bağlılık

Müşterilerimizin süreçlerini ve iş modellerini anlıyoruz ve rekabette belirleyici ve sürekli bir liderlik elde etmek için teknolojiden nasıl yararlanabileceklerini biliyoruz. İş ve BİT perspektifleri arasında köprü kuruyoruz. Bunlar, Veri Analitiği aracılığıyla müşterilerimize rehberlik etmemizi sağlayan becerilerdir. Tüm tahminleme modellerinin işletmeye uygunluğunu belirlemek ve işletmeye uygun istatistiksel tahmin süreç akışını tasarlamak için derin işbirliği yapıyoruz.

icon

Veri Analitiğinde Tarih Yazıyoruz

anaplatform, teknolojinin ve onun sosyal politika uygulamalarının kesiştiği noktada bir düşünce lideridir. Uzun bir süredir, hem ülkemizde hem de Avrupa Birliği genelinde büyük veri ve onun etkisi üzerine araştırma yapıyoruz. Yenilikçi teknolojilerin yardımıyla şirketlerin tüm değer zinciri boyunca rekabet edebilirliklerini ve performans yeteneklerini sürdürülebilirliğini geliştirmelerine yardımcı olmak istiyoruz. Ayrıca müşterilerimize klasik kurumsal danışmanlığın tüm alanlarında teknolojik çözümler sunuyoruz: strateji, organizasyon, süreçler ve İK yönetimi.

BÜYÜK ŞİRKETLER TARAFINDAN GÜVENİLİR

Test otomasyon Ürünlerimiz için teslimat çıktısının yüksek hızı ve doğruluğundan etkilendik.

avatar

John Doe

Deputy VP of AB Company AG

Zamanında teslimat ile beklenen kalitede çıktı, yeni ürünlerimiz için lansman. Sonuçlara hayran kaldık!

avatar

Mike Cage

Senior Manager, Therepatics Germany