Style Sampler

Layout Style

Patterns for Boxed Mode

Backgrounds for Boxed Mode

Search News Posts

  • Genel Sorular 850-244-11-22

  • Destek 850-244-11-22

anaplatform Data Consultancy
Akıllı Medya Analizi

Medya analiz çözümlerimizle medya değerini maksimize edin

Akıllı Medya Analİzİ

Akıllı Medya Analizi

Ses, video ve görüntü biçimindeki medya içeriğine olan talep benzeri görülmemiş bir oranda artıyor. Eğlence, eğitim ve reklam sektörlerindeki kuruluşlar, izleyicileriyle daha önce hiç olmadığı kadar derin bir etkileşim kurmak için medyayı kullanıyor.

Ancak medya içeriğini yönetmek, analiz etmek ve izlemek hem karmaşık hem de pahalıdır. Medya varlıklarını etiketlemek, etiketlemek, altyazı eklemek ve incelemek için genellikle binlerce personel saati harcanır. İçerik iş akışlarına makine öğrenimi eklemek bu sorunları çözer ve medyanızın ömür boyu değerini artırır.

anaplatform Medya Analizi (IMA) çözümleri, yapay zekayı medya içeriği iş akışlarınıza kolayca entegre etmeniz için size güç veren hizmetlerin bir kombinasyonudur. anaplatform IMA, medyanızı analiz etmenize, içerik katılım oranlarını iyileştirmenize, üretim maliyetlerini düşürmenize ve medya içeriğinin ömür boyu değerini artırmanıza olanak tanır. Anaplatform IMA ile, katılımcı İş Ortaklarımızdan anahtar teslim çözümler seçebilir veya sıfırdan başlamaktan kaçınmak için çözümümüzü kullanabilirsiniz.

Akıllı İçerik Analizi

anaplatform Akıllı İçerik Analizi çözümü, bir müşterinin video içeriğini analiz etmek ve makine öğrenimi (ML) tarafından üretilen meta veriler aracılığıyla anlamlı içgörüler oluşturmak için çeşitli teknolojileri bir araya getirerek kapsamlı yetenekler sunar.

Büyük, küresel bir platform olarak istenmeyen içerik, topluluğumuzun sağlığı için son derece risklidir ve fotoğrafçıları yabancılaştırabilir. İstenmeyen içeriği bulmak ve uygun şekilde işaretlemek için Amazon Rekognition'ın içerik denetleme özelliğini kullanıyoruz ve bu da topluluğumuz için güvenli ve samimi bir deneyim sağlıyor.
Özel marka algılama Çözümü

Özel marka algılama çözümümüz, içerik üreticilerinin bir veri seti hazırlamasına ve videoları ve görsellerdeki belirli markaları belirleyip tespit etmesi için modelleri eğitmesine yardımcı olur.

Çözümlerimiz
Arama ve keşif

Geliştirilmiş meta verilerle içeriğinizi daha keşfedilebilir hale getirin. Makine öğrenimi, logolar, karakterler, aktörler, sahneler ve konumlar gibi nesneleri otomatik olarak etiketler ve etiketler; bunlar daha sonra içeriği aranabilir hale getirmek, kullanıcının ilgisine göre kişiselleştirilmiş öneriler sunmak ve içeriği kolaylaştırmak için verimli bir şekilde kısa klipler ve vurgulamalar oluşturmak için dizine eklenebilir. keşif.

Uyumluluk ve marka güvenliği

Medya içeriğini çok çeşitli önceden tanımlanmış veya özel güvenli olmayan kategorilere göre otomatik olarak inceleyerek içeriğin uyumluluk ve marka güvenliği yönergelerine uyduğundan emin olun. Geniş ölçekte kapsamlı ancak uygun maliyetli uyumluluk kapsamı elde etmek için logoların, etiketlemenin ve uyumluluk gereksinimlerinin doğru kullanımını belirleyin ve onaylayın.

Altyazı ve yerelleştirme

Engelleri kaldırmak ve erişimi ve erişilebilirliği artırmak için içerik yayıncılarına videolara kolayca altyazı ve altyazı eklemeleri için bir iş akışı sağlamak üzere yüksek doğruluklu konuşma tanıma ve makine çevirisi hizmetlerimizi kullanın.

İçerik Denetimi

Bağlama dayalı reklamlar yalnızca daha iyi yatırım getirisi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda daha az ve daha alakalı reklamlar sunarak müşteri deneyimini iyileştirir. Makine öğrenimi, en uygun reklam ekleme fırsatlarını bulmanız, önceden belirlenmiş reklam aralarını saptamanız, reklam bağlamını iyileştirmeniz ve uygunsuz veya alakasız marka çağrışımlarından kaçınmanız için mevcut işitsel ve görsel içerikteki logoları ve markaları otomatik olarak belirlemenizi sağlar.

Nasıl başlanır?

Süreçlerinizi otomatikleştirmek mi istiyorsunuz? Ardından, akıllı belge işlemeye yönelik yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olabiliriz.

Anaplatform'un çözümlerine göz atın Daha fazlasını öğrenmek için bizimle iletişime geçin.