Style Sampler

Layout Style

Patterns for Boxed Mode

Backgrounds for Boxed Mode

Search News Posts

  • Genel Sorular 850-244-11-22

  • Destek 850-244-11-22

anaplatform Data Consultancy
E-Ticaret Cozumleri

Dijital dönüşüm yolculuğunuzda analitik finans çözümlerimizle yanınızdayız.

anaplatform Ticaret Cozumleri

Ticaret Cozumleri

E-ticaret ve perakende sektörü için özel olarak tasarlanmış devrim niteliğindeki yapay zeka destekli hizmetlerimizle tanışın! En son teknolojimiz, müşterilerinizin davranışları ve tercihleri ​​hakkında size benzersiz içgörüler sağlamak için yapay zekanın ve makine öğreniminin gücünden yararlanır.

Yapay zeka destekli hizmetlerimizle çevrimiçi mağazanızın performansını optimize edebilir, müşteri deneyimini geliştirebilir ve satışları artırabilirsiniz. Teknolojimiz, çok büyük miktarda veriyi analiz edebilir ve size veriye dayalı kararlar vermenizi ve çevrimiçi mağazanızın performansını optimize etmenizi sağlayan eyleme dönüştürülebilir içgörüler sağlayabilir.

Hizmetlerimiz ayrıca kişiselleştirilmiş öneriler, hedefe yönelik promosyonlar ve gerçek zamanlı destek sağlayarak müşteri deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olabilir. Teknolojimiz, müşterilerinizin davranışlarını ve tercihlerini anlayarak, bağlılığı, bağlılığı ve tekrarlanan işi yönlendiren özel deneyimler sunabilir.

Yapay zeka destekli hizmetlerimiz, işletmenizle birlikte büyüyebilmelerini ve değişen müşteri ihtiyaçlarına uyum sağlayabilmelerini sağlamak için ölçeklenebilir ve esnek olacak şekilde tasarlanmıştır. İster küçük bir e-ticaret mağazası ister büyük bir perakendeci olun, hizmetlerimiz hedeflerinize ulaşmanıza ve büyümeyi artırmanıza yardımcı olabilir.

Alışveriş Deneyimini İyileştirin

kişiselleştirme Araştırmaya göre, tüketicilerin %83'ü mesajlaşma yoluyla ürünlere göz atmayı veya ürün satın almayı tercih ediyor. Müşterilerin yaklaşık %79'u, ticari web sitelerinde gezinirken gerekli yanıtları alabilirlerse büyük olasılıkla ürünü satın alabilirler. Diyalog Ticareti yükselirken, markaların kişiselleştirmeye odaklanması gerekiyor. Müşteri davranışlarını ve kişiselleştirilmiş iletişim sunma ihtiyaçlarını anlamalıdırlar. Tüketicilerin %79'u kişisel bir bağ hissettikleri bir markadan alışveriş yapmayı tercih ediyor. Ayrıca, tüketicilerin %63'ü anlık mesajlaşmanın alışveriş yaparken kişisel bir bağ hissetmelerine yardımcı olabileceğini söylüyor.

Ortalama Sipariş Değeri Müşterilere satın alma kararları yoluyla sağlanan yeni desteğin, sipariş değerini artırması bekleniyor. Perakendeciler hareket halindeyken ürün önerebilir ve ürünlerle ilgili müşteri sorularını çözebilir. Chatbot, sepet değerini artırmak için müşterinin ihtiyaçlarını artırabilecek tamamlayıcı ürünler veya diğer ilgili ürünler önerebilir.

Müşteri geribildirimi Kuruluşlar, müşteri deneyimine ilişkin içgörüler elde etmek ve davranışlarını basit anketler/anketler ile araştırmak için Etkileşimli Ticaretten yararlanabilir. Chatbot'larla nasıl kolaylaştırılır? Kullanıcının tıklaması ve geri bildirimde bulunması için eylem düğmeleri sağlayabilirsiniz. Hareket halindeyken müşterilerin karşılaştığı herhangi bir sorunu çözmek için gerekirse insan yardımı da sağlayabilirsiniz.


Sigortacılıkta Veri Bilimini Benimserken Karşılaşılan Zorluklar
Veri kullanılabilirliği

Verilerin kullanılabilirliği, işletmelerin makine öğrenimiyle ilgili en sık karşılaştığı sorunlardan biridir. İşletmelerin makine öğrenimini kullanabilmesi için ham verilere erişilebilir olması gerekir. Makine öğrenimi algoritmaları geliştirmek için büyük miktarda veri gerekir. Sistemleri düzgün bir şekilde eğitmek ve makine öğrenimini kullanmak için birkaç yüz bitlik veri yetersizdir.

Yine de tek sorun veri toplama değil. Ek olarak, seçilen algoritmalara uyması için verileri modellemeniz ve hassaslaştırmanız gerekir. Makine öğrenimiyle ilgili düzenli olarak karşılaşılan sorunlardan biri de veri güvenliğidir. Güvenlik, bir şirket verileri aldığında ele alınması gereken çok önemli bir konudur. Makine öğrenimini doğru ve etkili bir şekilde kullanmak için hassas ve hassas olmayan verileri birbirinden ayırmak çok önemlidir. Şirketler, hassas verileri şifreleyerek ve diğer sunuculara veya tam güvenlikli bir yere koyarak saklamalıdır. Güvenilir ekip üyelerine daha az hassas bilgilere erişim izni verilebilir.

Taahhüt Politikaları

Sigortacılıkta müşteri merkezli bir strateji benimseniyor. İşletmeler, adil bir şekilde fiyatlandırılan ve farklı müşteri ihtiyaçlarına uyum sağlayan ürünler yapmak ister. Bir tüketiciye birkaç soru sorduktan ve bariz bir şekilde risk profilini belirledikten sonra faturalandırmaya dayanan geleneksel, katı fiyatlandırma yapısını ortadan kaldırmayı hedefliyorlar. Bilgi ve veri eksikliğinden dolayı, müşteri odaklı bir yaklaşım kullanarak poliçeleri taahhüt ederken makine öğrenimini uygulamak zordur.

Güvenilirlik

Artan bağlantı ve uzaktan erişilebilirlik nedeniyle, veri güvenliği ve güvenilirliği önemli sorunlardır. Zararlı tarafların özel bilgilere erişim elde etmesi konusunda büyük endişe var. Ancak yeni başlayanlar için pahalı güvenlik yazılımlarına yatırım yapmak ve bunları sürdürmek mümkün olmayabilir.

E-Ticaret ve Perakende Sektörüne Yönelik Çözümlerimiz
Want to Join Us?

So why wait? Transform your ecommerce and retail business with our AI-powered services today! Contact us to learn more about our services and how they can benefit your business.