Style Sampler

Layout Style

Search News Posts

  • Genel Sorular 850-244-11-22

  • Destek 850-244-11-22

anaplatform Data Consultancy
Sepet Analizi

Belgelerden veri işleme sürecini sorunsuz bir şekilde otomatikleştirin

Sepet Analizi

Sepet Analizi dünyasına hoş geldiniz!

İşletmelerin çalışma biçiminde devrim yaratan en son teknolojiyi size sunmaktan heyecan duyuyoruz. Akıllı Otomasyon çözümlerimiz, operasyonlarınızı kolaylaştırarak, el emeğini azaltarak ve doğruluğu artırarak daha iyi iş sonuçları elde etmenize yardımcı olmak için yapay zeka destekli otomasyondan yararlanır.

Yapay zeka destekli Otomatik Veri Analitiği çözümümüzle, iş verilerinize ilişkin daha önce hiç olmadığı kadar içgörü elde edebilirsiniz. Sistemimiz, verilerinizdeki kalıpları ve eğilimleri belirlemek için gelişmiş algoritmalar kullanır ve bilinçli iş kararları almanız için size eyleme dönüştürülebilir içgörüler sağlar.

Yapay zeka destekli Otomatik Belge İşleme çözümümüzle belgelerin manuel olarak işlenmesine elveda deyin. Sistemimiz belgelerinizdeki verileri tarama, sıralama ve ayıklama işlemlerini otomatikleştirerek ekibinizi sayısız saatler süren sıkıcı çalışmadan kurtarır. Artan verimlilikten, azaltılan hatalardan ve iyileştirilmiş uyumluluktan yararlanacaksınız.

Ayrıca, yazılım test sürecinizi kolaylaştırmanıza yardımcı olabilecek yapay zeka destekli bir Test Otomasyonu çözümü de sunuyoruz. Sistemimiz kusurları otomatik olarak tanımlar ve geliştiricilere geri bildirim sağlayarak yazılım kalitesini sağlamak için gereken zaman ve çabayı azaltır.

Yapay zeka destekli test otomasyonu ile yazılım test süreçlerinizi otomatikleştirmek için yapay zekadaki en son gelişmelerden yararlanabilirsiniz. Bu araçlar, makine öğrenimi algoritmalarını kullanarak uygulamanızın davranışını analiz edip öğrenerek hataları, hataları ve kusurları hızlı ve doğru bir şekilde belirlemelerine olanak tanır.

Yapay zeka destekli test otomasyonunu kullanmak, manuel teste olan bağımlılığınızı da azaltabileceğiniz anlamına gelir. Bu, ekibinizin zamandan ve kaynaklardan tasarruf etmesini sağlarken, geliştirme sürecinizin yeni özellikler tasarlama ve kullanıcı deneyimini iyileştirme gibi diğer kritik yönlerine odaklanmalarına olanak tanır.

IDP, bu işletmelere aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli şekillerde yardımcı olabilir:

IDP'nin Faydaları

RPA ve IDP bazı benzerlikleri paylaşsa da, bazı önemli farklılıklar da vardır. RPA ile IDP arasındaki kritik farklardan bazıları şunlardır:

Neden IDP Kullanmalısınız?

RPA veya IA kullanıp kullanmama kararı, işletmenizin özel ihtiyaçlarına bağlı olacaktır. Otomatikleştirmek istediğiniz çok sayıda yinelenen, kural tabanlı göreviniz varsa, RPA en iyi seçenek olabilir. RPA'nın uygulanması hızlı ve kolaydır ve zaman ve kaynaklar açısından önemli tasarruflar sağlayabilir. Küçük ve orta ölçekli işletmeler, Robotik Proses Otomasyonu (RPA) teknolojisinden yararlanmak için özellikle iyi bir konumdadır. Bu kuruluşlarda, operasyonel maliyetlerin düşürülmesi, yeni iş edinilmesi, mevcut müşterilerin elde tutulması, işgücü verimliliğinin artırılması ve ürün ve hizmetlerin kalitesinin artırılması dahil olmak üzere birçok görevden genellikle az sayıda insan sorumludur.

  • İş gücü üretkenliğini ve personel sayısı esnekliğini artırın: RPA, tekrarlayan, zaman alan görevleri otomatikleştirerek, çalışanların daha değerli faaliyetlere odaklanmalarını sağlayabilir. Bu, işletmelerin işgücünün üretkenliğini artırmasına ve personel düzeylerinin esnekliğini artırmasına yardımcı olabilir.
  • Servis maliyetlerini azaltın: RPA, insanların hâlihazırda gerçekleştirdiği birçok görevi otomatikleştirerek işletmelerin hizmet maliyetlerini azaltmasına yardımcı olabilir. Bu, işletmelerin işçilik ve diğer harcamalardan tasarruf etmelerine yardımcı olabilir ve diğer iş alanlarına daha fazla yatırım yapmalarına olanak tanır.
  • Veri doğruluğunu ve işleme hızını iyileştirin: RPA, işletmelerin veri işlemelerinin doğruluğunu ve hızını artırmasına yardımcı olabilir. RPA, halihazırda manuel olan görevlerin birçoğunu otomatikleştirerek işletmelerin hata sayısını azaltmasına ve süreçlerinin hızını artırmasına yardımcı olabilir.


Nasıl başlanır?

Süreçlerinizi otomatikleştirmek mi istiyorsunuz? Ardından, akıllı belge işlemeye yönelik yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olabiliriz.

Anaplatform'un çözümlerine göz atın Daha fazlasını öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

hizmetlerimiz

Gerçek dünya senaryolarını ve kullanıcı etkileşimlerini simüle edebilen uçtan uca test çözümleri sağlamak için yapay zeka ve makine öğrenimi. Tarayıcılar arası ve cihazlar arası test, işlevsel test ve yük testi gerçekleştirebilir. Ayrıca, uygulamanızın kullanıcı arabiriminin doğruluğunu farklı cihazlar ve platformlarda doğrulamanıza olanak tanıyan görüntü tabanlı testler sunar.

Yapay zeka algoritmalarımız, uygulamanızın davranışını öğrenmesini ve buna uyum sağlamasını sağlayarak sorunları hızlı ve verimli bir şekilde tespit edip çözmeyi mümkün kılar. Uzmanlığımızla test süreçlerinizi kolaylaştırabilir, test için gereken zaman ve çabayı azaltabilir ve yazılım uygulamalarınızın genel kalitesini artırabilirsiniz.

Teklifimiz ?

Yapay Zeka Destekli Otomasyon hizmetimiz ile farklı işler için farklı otomasyon kullanabilirsiniz. anaplatform RPA hizmeti, analiz, görselleştirme ve algoritma geliştirme için kapsamlı bir referans standart algoritmaları seti ve iş akışı uygulamaları sağlar.

  • AI Powered Test Automation
  • AI Powered Data Transformation
  • AI Powered Data Analystics
  • AI Powered Workflows
Çözüm

Akıllı Otomasyon iş dünyasının geleceğidir ve biz bu devrimin ön saflarında yer almaktan gurur duyuyoruz. Çözümlerimiz, iş hedeflerinize her zamankinden daha hızlı, daha verimli ve daha fazla doğrulukla ulaşmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kuruluşunuzun Akıllı Otomasyonun gücünden faydalanmasına nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bugün bize ulaşın!